Wyniki Turnieju Mistrzów 2017

Wyniki Turnieju Mistrzów 2017

A oto oficjalne wyniki Międzynarodowego Turnieju Mistrzów Warszawa 2017  i druga część zdjęć z tej imponującej imprezy, której współorganizatorem był też nasz klub. Więcej zdjęć znaleźć można też na stronie Szkoły Samurajów www.battodo.pl oraz Spochan Polska www.chanbara.pl

Wyniki Międzynarodowego Turnieju Mistrzów 2017

F1 KATA KARATE DZIECI MŁODSZYCH

  1. Lena Sałacińska
  2. Szymon Mazurek
  3. Maja Staszewska, Paweł Mazurowski, Wiktor Ogos, Natalia Witkowska, Piotr Łąka, Lily Tanham (Irlandia)

F2 KATA KARATE DZIECI STARSZYCH

  1. Cezary Mazurek
  2. Mathiew Byrne (Irlandia)
  3. Karol Malinowski, Igor Kuszewski, Julia Mazurowska, Jakub Firgolski

F3 KATA KARATE JUNIORÓW

  1. Jack Byrne (Irlandia)
  2. Adam Kulik
  3. Filip Zdziarski

F4 KATA KARATE JUNIOREK

  1. Agata Koss
  2. Justyna Korzeniowska
  3. Natalia Kośmicka

F5 KATA KARATE SENIORÓW MUDANSHA (STOPNIE UCZNIOWSKIE)

  1. Gavan Tanham (Irlandia)
  2. Tomasz Kowalczyk

F6 KATA KARATE SENIORÓW YUDANSHA (CZARNE PASY)

  1. Robert Chmielewski
  2. Denis Miedwiediew
  3. Adam Stasiulewicz

F7 KATA KARATE SENIOREK

  1. Sylwia Kosik
  2. Angelica Hänsel (Niemcy)
  3. Nina Kiryłowicz

F8 KATA KOBUDO JUNIORÓW I JUNIOREK

  1. Magdalena Bielak
  2. Klara Schöller (Niemcy)
  3. Justyna Korzeniowska

F9 KATA KOBUDO SENIORÓW I SENIOREK

  1. Olga Paluchowska
  2. Robert Brzeziński
  3. Karol Bugała

F10 KATA BATTODO TOYAMA-RYU (kata mieczem samurajskim)

  1. Michał Piotrkowicz
  2. Paweł Borkowski
  3. Jarosław Sikorski

T TAMESHIGIRI (cięcia mieczem samurajskim)

  1. Jarosław Sikorski
  2. Michał Piotrkowicz
  3. Krzysztof Jerzykowski

K1 DATOTSU KODACHI MALUCHÓW

  1. Kasia Manikowska
  2. Sebastian Xu
  3. Jan Balcerzak, Tymon Haratynowicz, Ignacy Kandulski, Jakub Kwietniewski, Stanisław Stelma, Antoni Balcerzak

K2A DATOTSU KODACHI DZIECI MŁODSZYCH

  1. Savannah Teichert (Niemcy)
  2. Miłosz Sadłowski
  3. Mateusz Sokal, Kuba Kruczkowski, Antoni Lempek, Natalia Witkowska, Paweł Mazurowski

K2B DATOTSU KODACHI DZIECI MŁODSZYCH

  1. Igor Haratynowicz
  2. Tymek Kasparek
  3. Cezary Firląg, Wiktoria Ciura, Stanisław Gugulski, Jakub Chełmicki jr., Krystian Firgolski, Wiktor Wysakowski

K3 DATOTSU NITO (walka dwoma mieczami)

  1. Martyna Jurczak
  2. Igor Haratynowicz
  3. Jan Wróbel, Adam Ovadenko, Savannath Teichert (Niemcy), Grzegorz Krakus, Paweł Mazurowski, Bartosz Nejgebaur

K4 DATOTSU KODACHI DZIECI ŚREDNICH

  1. Kacper Kalbarczyk
  2. Antoni Rajzyngier
  3. Wiktor Ogos, Gabriela Lech, Igor Szczech, Lily Tanham (Irlandia), Mateusz Wierciński, Wojtek Głowniak

K5 KUMITE KARATE DZIECI ŚREDNICH

  1. Mathiew Byrne (Irlandia)
  2. Mateusz Wierciński
  3. Kacper Brzuskiewicz, Kacper Kalbarczyk

K6 DATOTSU KODACHI DZIECI STARSZYCH

  1. Julia Giergiela
  2. Igor Kuszewski
  3. Bartosz Mieszkowski, Julia Szczech

K7 KUMITE DZIECI STARSZYCH

  1. Adam Mieczkowski
  2. Angelika Trębińska
  3. Cezary Mazurek, Daniel Sewioło

K8 KUMITE JUNIORÓW MŁODSZYCH

  1. Krzysztof Krakus
  2. Aleksander Stryjecki
  3. Aleksander Brunzlow, Mateusz Al-Kanami

K9 KUMITE JUNIORÓW STARSZYCH

  1. Filip Zdziarski
  2. Krzysztof Greloch
  3. Adam Kulik

K10 DATOTSU TATE KEN JUNIORÓW (walka z tarczą i mieczem)

  1. Stanisław Droździel
  2. Dominik Mieszkowski
  3. Setanta Tanham (Irlandia)

K11 KUMITE JUNIOREK

  1. Magdalena Bielak
  2. Agata Koss
  3. Ola Laska

K12 DATOTSU KODACHI JUNIOREK

  1. Cora Schöller (Niemcy)
  2. Natalia Kośmicka
  3. Ola Laska

K13 KUMITE SENIORÓW MUDANSHA (STOPNIE UCZNIOWSKIE)

  1. Michał Polak
  2. Gavan Tanham (Irlandia)
  3. Mariusz Banaszak, Piotr Wąsowski

K14 KUMITE SENIORÓW YUDANSHA (CZARNE PASY)

  1. Denis Miedwiediew
  2. Adam Mrozek
  3. Paweł Kubicki

K16 KUMIBO (walka długim kijem)

  1. Maroš Novak (Czechy)
  2. Sylvia Grzadkowski (Niemcy)
  3. Krzysztof Jerzykowski

K17 DATOTSU TANTO (walka nożem)

  1. Adam Mrozek
  2. Roman Żuchowicz
  3. Michał Polak

K18 DATOTSU KODACHI SENIORÓW

  1. Krzysztof Jerzykowski
  2. Maroš Novak (Czechy)
  3. Piotr Piszczek, Pavel Pospišek (Czechy)

K19 DATOTSU KODACHI SENIOREK

  1. Sylvia Grzadkowski (Niemcy)
  2. Sylwia Kosik
  3. Małgorzata Szczepańska

K20 DATOTSU CHOKEN MOROTE SENIORÓW (walka długim mieczem trzymanym oburącz)

  1. Michał Polak
  2. Piotr Piszczek
  3. Witold Dębski, Roman Żuchowicz

K21 DATOTSU CHOKEN MOROTE SENIOREK

  1. Małgorzata Szczepańska
  2. Sylvia Grzadkowski (Niemcy)
  3. Daniela Tikovska-Vlachova (Czechy)

S SUBMISSION FIGHTING (zapasy do poddania)

  1. Wojciech Barczak
  2. Adam Mrozek
  3. Piotr Wąsowski

Galeria zdjęć (kliknięcia powiększają zdjęcia):