Wyniki Turnieju

Wyniki Turnieju

Warszawski Turniej Budo, rozegrany w dn. 26-27 października na Pradze Południe  okazał się dużą imprezą sportową, w której wzięło udział łącznie 107 zawodników i zawodniczek z 8 klubów (w tym pięciu warszawskich). Na imprezę zaproszony był Burmistrz Dzielnicy.

Uroczystemu otwarciu Turnieju w niedzielę, kiedy rozgrywano walki dzieci i juniorów towarzyszył pokaz różnych japońskich sztuk walki w wykonaniu shihana Tomasza Piotrkowicza, sensei Michała Piotrkowicza, sensei Krzysztofa Barczaka i sempai Wojtka Barczaka. Zawody rozegrano w karate, kobudo, sportowym kenjutsu – chanbara (walki miękką bronią), tantojutsu (walka sportowa nożem) oraz w tameshigiri (cięciu mat mieczem samurajskim). W najliczniej obsadzonej konkurencji walk krótkim mieczem dzieci młodszych (30 zawodników i zawodniczek) przyznano aż 10 brązowych medali. Na zwycięzców każdej konkurencji, a rozegrano ich aż 27, czekały piękne dyplomy, medale i nagrody rzeczowe.

 

turniej budo warszawa

 

Wyniki WARSZAWSKIEGO TURNIEJU BUDO 2013

Seniorzy i seniorki

TAMESHIGIRI

1.   Krzysztof Jerzykowski

2.   Jan Horzela

3.   Paweł Borkowski  3. Marek Korbecki

NITO

  1. Jan Horzela
  2. Roman Żuchowicz
  3. Piotr Piszczek  3. Maciej Symon

TANTO

  1. Maciej Symon
  2. Waldemar Mojsiuszko
  3. Roman Żuchowicz  3. Michał Polak

KATA KOBUDO

  1. Michał Piotrkowicz
  2. Lidia Hałasa
  3. Krzysztof Barczak

KATA KARATE SENIORÓW

  1. Michał Piotrkowicz
  2. Wojciech Kownacki
  3. Sebastian Grel

KODACHI PAŃ

  1. Małgorzata Szczepańska
  2. Krystyna Król
  3. Wera Cąkała

KODACHI PANÓW

  1. Piotr Piszczek
  2. Michał Polak
  3. Roman Żuchowicz

CHOKEN MOROTE PAŃ

  1. Małgorzata Szczepańska
  2. Katarzyna Jerzykowska
  3. Wera Cąkała

CHOKEN MOROTE PANÓW

  1. Michał Polak
  2. Piotr Piszczek
  3. Wojciech Barczak  3. Michał Piotrkowicz

KUMITE SENIORÓW WAGA LEKKA

  1. Michał Piotrkowicz
  2. Krzysztof Barczak
  3. Jan Horzela

KUMITE SENIORÓW WAGA CIĘŻKA

  1. Sebastian Grel
  2. Wojciech Kownacki
  3. Kamil Zabielski

KUMITE SENIOREK

  1. Krystyna Król
  2. Wera Cąkała
  3. Małgorzata Szczepańska

KATA KARATE JUNIORÓW

  1. Robert Chmielewski
  2. Patryk Gutkowski
  3. Michał Litwinowicz

KUMITE JUNIORÓW STARSZYCH

  1. Michał Data
  2. Wojciech Barczak
  3. Jeremi Zglinicki

KUMITE JUNIORÓW MŁODSZYCH

  1. Jakub Janikowski
  2. Jakub Sendek
  3. Marek Wypijewski  3. Michał Litwinowicz

KUMITE JUNIOREK STARSZYCH

  1. Aleksandra Zając
  2. Weronika Magda
  3. Lidia Hałasa

KUMITE JUNIOREK MŁODSZYCH

  1. Oliwia Wójcicka
  2. Alicja Mrozińska
  3. Natalia Budzyń  3. Joanna Koczenasz

KATA KARATE JUNIOREK

  1. Katarzyna Janikowska
  2. Alicja Kaszewska
  3. Alicja Mirowska

KODACHI JUNIORÓW I JUNIOREK STARSZYCH

  1. Paulina Król
  2. Alicja Mirowska
  3. 3. Aleksandra zając  3. Weronika Magda

KODACHI JUNIORÓW MŁODSZYCH

  1. Michał Litwinowicz
  2. Karol Zawadzki
  3. Łukasz Piętka  3. Stanisław Droździel

KATA KARATE JUNIORÓW

  1. Robert Chmielewski
  2. Patryk Gutkowski
  3. Michał Litwinowicz

KUMITE DZIECI STARSZYCH

  1. Kuba Stępniak
  2. Alek Bauman
  3. Oskar Łydka  3. Piotr Gogoła

KUMITE DZIECI MŁODSZYCH

  1. Bartosz Sęk
  2. Maciej Brzeziński
  3. Kacper Kalbarczyk  3. Antoni Rajzyngier

KODACHI DZIECI STARSZYCH

  1. Gabryś Miłosz
  2. Piotr Gogoła
  3. Filip Kieszkiewicz  3. Samy Elzway

KODACHI DZIECI MŁODSZYCH

  1. Bartos zSęk
  2. Kacper Kalbarczyk
  3. Tymon Siemieniuk, Szymon Augustin, Patryk Hochbaum, Madoka Przybylska, Jakub Zawada, Zuzia Linek, Julia Paruszewska, Maria Orzechowska, Tomasz Jasiński, Antoni Rajzyngier

KATA KARATE DZIECI

  1. Antoni Rajzyngier
  2. Maciej Brzeziński
  3. Szymon Kubik

KODACHI MALUCHÓW

  1. Joachim Słowikowski
  2. Maks Więsik
  3. Mateusz Rędziński

A oto relacja zdjęciowa z tej udanej imprezy: