Bez kategorii, NOWOŚCI, TURNIEJE

Brązowy medal na Turnieju Ochiego

W niedzielę 1 grudnia 2019 r. w Krotoszynie rozegrany został Ogólnopolski Turniej Karate im. Hideo Ochi. Mistrz karate H. Ochi 9. dan mieszka od czterdziestu paru lat w Niemczech i jest szefem Japan Karate Association na Europę. Przed wielu laty był nauczycielem hanshi Tomasza Piotrkowicza i promował go m.in. na stopień 3. dan karate Shotokan.

W Turnieju Karate w Krotoszynie wystartowało dwóch zawodników w kumite w barwach Warszawskiego Centrum Karate. Shihan Michał Piotrkowicz 5. dan wywalczył brązowy medal  w kumite seniorów, przegrywając na punkty po dogrywce ze zwycięzcą Turnieju, Kubą Malickim (UKS Budo Grodzisk Maz.). Nasz drugi zawodnik, Aleksander Brunzlow 3. kyu w juniorach przegrał za kontakt (faul) po wyrównanej walce.

Turniej obserwował z żoną hanshi Tomasz Piotrkowicz.