Bez kategorii, NOWOŚCI, TURNIEJE

Kolejny sukces naszych reprezentantów

Nasza Reprezentacja na Mistrzostwa Świata Karate w Kolumbii (lipiec 2016) po raz kolejny wystartowała w ramach intensywnych przygotowań. Na Grand Prix Polskiej Federacji Karate Sportowego w Kleszczewie, pod Poznaniem w sobotę, 7 maja br. stanęło  do walki trzech zawodników Warszawskiego Centrum Karate i wszyscy wrócili z medalami!

Shihandai Michał Piotrkowicz 5. dan zdobył złoty medal w kumite seniorów do 70 kg, sensei Paweł Kubicki 1. dan brązowy medal w fukugo seniorów (na przemian walki i kata), a Michał Polak 3. kyu wywalczył srebrny medal w kumite seniorów do 75 kg. Przed nimi, jeszcze przed Kolumbią, jeden ważny start – na Warszawskim Turnieju Karate 5 czerwca 2016 na hali OSiR „Koło” na Woli.

medalGrandPrix2016amedalGrandPrix2016r

A oto kilka zdjęć z tej imprezy, która była połączeniem dwóch turniejów: Grand Prix oraz Turnieju Weteranów (oldboyów – dinozaurów karate) – stąd na rewersie medali umieszczono dwa walczące dinozaury. Swoja drogą w erze mezozoicznej, kiedy żyły dinozaury to dopiero były walki…