European Kubota Cup Warszawa 2007

European Kubota Cup Warszawa 2007

kubota karate

European Kubota Cup Warszawa
2007

 

2. grudnia na hali OSiR “Wola” przy ul. Redutowej 37. Wstęp wolny na widownię.
 

Mistrzostwa Europy International Karate
Association
 

Warszawa, 2 XII 2007. Ponad 150 zawodników i zawodniczek.
 

Międzynarodowe Seminaria Sztuk Walki: karate, kubojitsu,
kubotan, kenjutsu.
 

Warszawa, 30 XI, 1 XII, 3 XII 2007 r. Łącznie ponad 250
uczestników.
 

Włochy, Armenia, Ukraina, Białoruś, Litwa, Polska.
 

Kubota mistrzostwa karate
Gość specjalny: Takayuki Kubota 10.dan –
Żywa Legenda Karate
 

prezydent International Karate
Association
 

Asystują mu przybyli z Kwatery Głównej IKA shihanowie:
Ted Bratakos i Rod Kuratomi.
 

Podczas ostatniej wizyty mistrza Kubota w Polsce odbył się egzamin na stopnie
mistrzowskie dan w karate Gosoku-ryu przed samym twórcš tego stylu. W tej chwili
wszyscy promowani otrzymali już certyfikaty z centrali Kokusai Karatedo
Kyokai.

Podczas egzaminu soke Kubota asystowali shihanowie: T. Bratakos, R. Kuratomi
i T. Piotrkowicz.

Oto lista nowo promowanych sensei:

  • na stopnie shodan – 1 dan:
    Jarosław Turos, Łukasz Pijarczyk i
    Adam Stasiulewicz(ze stopnia 1 dan junior)
  • na stopnie nidan – 2 dan:
    Ola Cierzniewska, Jakub Piotrkowicz
  • na stopnień sandan – 3 dan:
    Michał Zabokrzecki
  • n astopień yondan – 4 dan:
    Adam Gazda.

karate sportowe
 
Organizatorzy:  OSiR Wola, Warszawskie Centrum Karate, Szkoła Samurajów, Fight Klub “Rickard”
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego: shihan Tomasz Piotrkowicz 6. dan, Sędzia Główny: shihan Ted Bratakos 6. dan
 
Wyniki PUCHARU EUROPY im. KUBOTY 
 

F0 – kata dzieci poniżej 10 lat
1. Dmytro Lebid (Ukraina)
2. Albert Bedyński (Klub Karate Ursus)
3. Maria Koziołek (Klub Karate Ursus)
F1 – kata dzieci 10-12 lat
1. Andrij Pachenko (Ukraina)
2. Bohdan Tsyhanenko (Ukraina)
3. Ewa Gosiewska (Klub Karate Ursus)
F2 – kata dzieci 13-14 lat
1. Maria Buzynna (Ukraina)
2. Jurij Lepskyy (Ukraina)
3. Nikita Kuksa (Białoruś)
F3 – kata juniorów 15-17 lat
1. Bartosz Rant (Warszawskie Centrum Karate)
2. Maryan Shevczuk (Ukraina)
3. Adam Stasiulewicz (Warszawskie Centrum Karate)
F4 – kata pań (od 15 lat)
1. Lilia Kudinova (Ukraina)
2. Kataryna Lozova (Ukraina)
3. Natalia Berezyi (Ukraina)
F5 – kata seniorów Gosoku-ryu
1. Michał Piotrkowicz (Warszawskie Centrum Karate)
2. Jakub Piotrkowicz (Warszawskie Centrum Karate)
3. Maciej Mrozek (Warszawskie Centrum Karate)
F6 – kata seniorów – inne style
1. Jakub Piotrkowicz (Warszawskie Centrum Karate)
2. Michał Piotrkowicz (Warszawskie Centrum Karate)
3. Viaczeslav Serebryan (Ukraina)
W1 – kata kobudo
1. Michał Piotrkowicz (Warszawskie Centrum Karate)
2. Jakub Piotrkowicz (Warszawskie Centrum Karate)
3. Witold Kucharski (Klub Karate Ursus)
K1 – kata kenjutsu
1. Jakub Piotrkowicz (Szkoła Samurajów)
2. Anna Trawińska (Szkoła Samurajów)
3. Leszek Nowak (Szkoła Samurajów)
S1 – kumite dzieci 10-12 lat
1. Andrij Yakimets (Ukraina)
2. Nikita Beregovyy (Ukraina)
3. Dmytro Lebid (Ukraina)
S2 – kumite dzieci 13-14 lat
1. Maria Buzynna (Ukraina)
2. Konrad Kostrzewa (Klub Karate Ursus)
3. Jurij Lepskyy (Ukraina)
S3 – kumite juniorów 15-17 lat
1. Hayk Tunyan (Armenia)
2. Mykyta Saenko (Ukraina)
3. Marian Shevchuk (Ukraina)
S4 – kumite pań (od 15 lat)
1. Maria Ughnich (Ukraina)
2. Natalia Berezyy (Ukraina)
3. Nadia Senkova (Ukraina)
S5 – kumite seniorów waga lekka
1. David Voskanyan (Armenia)
2. Oleksii Krutov (Ukraina)
3. Ihor Ughnich (Ukraina)
S6 – kumite seniorów waga średnia
1. Hrachya Varzhapetyan (Armenia)
2. Ara Gasparyan (Armenia)
3. Viacheslav Serebriyan (Ukraina)
S7 – kumite seniorów waga ciężka
1. Tigran Muradian (Armenia)
2. Vazgen Harutyunyan (Armenia)
3. Bartosz Dawidowski (Warszawskie Centrum Karate)
W2 – kobudo kumite juniorów i juniorek – hanbo (chanbara)
1. Adam Stasiulewicz (Szkoła Samurajów)
2. Roman Żuchowicz (Szkoła Samurajów)
3. Karol Wójcik (Warszawskie Centrum Karate)
W3 – kobudo kumite seniorów i seniorek – hanbo (chanbara)
1. Michał Piotrkowicz (Szkoła Samurajów)
2. Sylwia Grzeszczak (Szkoła Samurajów)
3. Krzysztof Jakubczyk (Szkoła Samurajów)
Nagroda Fair Play – Michał Kostecki (Warszawskie Centrum Karate)