Relacja z Warszawskiego Turnieju Karate

Relacja z Warszawskiego Turnieju Karate

Oto oficjalne wyniki Warszawskiego Turnieju Karate rozegranego w dniu 5 czerwca 2016 r. na hali OSiR “Koło” na Woli.
Za wynikami (poniżej) obszerna relacja zdjęciowa, jaką sporządziła Teresa Piotrkowicz. (Miniatury w galerii zdjęć trzeba kliknąć dwukrotnie, żeby maksymalnie powiększyć zdjęcie).
K1 Kodachi datotsu maluchów (ur. 2010 i młodsi) walka krótkim mieczem
1. Oliwier Broniecki
2. Maja Zakrzewska
3. Jan Balcerzak, Aleksander Karbowski, Katarzyna Manikowska, Lena Sałacińska

K2 Kodachi datotsu dzieci młodszych (2008-2009) walka krótkim mieczem
K2A Kodachi krótsze dzieci młodszych
1. Iwo Lewandowski
2. Krystian Firgolski
3. Kuba Kruczkowski, Kacper Nowakowski, Magda Smolak, Damian Kaczyński

K2B Kodachi dzieci młodszych
1. Paweł Mazurowski
2. Maja Sosnowska,
3. Wiktor Wysakowski, Mieszko Kanclerski, Szymon Mazurek, Joanna Kowalska

K3 Kumite dzieci średnich (2006-2007)
1. Kacper Kalbarczyk
2. Jakub Firgolski
3. Dawid Wieczerzyński, Bartosz Pawlak

K4 Kumite dzieci starszych (2004-2005)
1. Adam Mieczkowski
2. Julia Giergiela
3. Stanisław Szczęsny

F1 Kata dzieci (2004-2010)
F1A Dzieci młodsze
1. Karol Pacek
2. Kacper Nowakowski
3. Maja Sosnowska, Kamil Sawicki, Mateusz Wierciński, Szymon Mazurek

F1B Dzieci starsze
1. Cezary Mazurek
2. Jakub Firgolski
3. Daniek Sewioło, Julia Mazurowska, Mikołaj Rumiński, Malina Skoczek

K5 Juniorzy młodsi (2001-2003)
1. Jan Kwiatkowski
2. Jakub Kijewski

K6 Kumite juniorów starszych
1. Filip Zdziarski

K7 Kumite juniorek (1998-2003)
1. Natalia Kośmicka
2. Agata Koss
3. Natalia Raczyńska

F2 Kata karate juniorów (1998-2003)
1. Filip Zdziarski
2. Jakub Kijewski
3. Jan Kwiatkowski

F3 Kata karate juniorek i seniorek
1. Dorota Królak
2. Natalia Raczyńska
3. Agata Koss, Justyna Korzeniowska

K8 Kumite seniorów
K8A – waga lekka – do 75 kg
1. Michał Polak
2. Piotr Słaby
3. Filip Zdziarski (junior), Adam Perkowski

K8B – waga ciężka – powyżej 75 kg
1. Karol Bugała
2. Paweł Kubicki
3. Rajmund Kowalski, Dominik Karbowski

K9 Kumite seniorek
K10 Kumibo seniorów walka kijem
1. Krzysztof Jerzykowski
2. Krzysztof Barczak
3. Karol Bugała

F4 Kata karate seniorów
1. Karol Bugała
2. Robert Chmielewski
3. Dominik Karbowski, Paweł Kubicki

F6 Kata kobudo juniorzy, juniorki, seniorzy, seniorki
1. Krzysztof Jerzykowski
2. Krzysztof Barczak
3. Robert Brzeziński, Olga Paluchowska

S1 Submission wrestling – walka jujitsu MMA seniorzy
1. Krzysztof Barczak
2. Adam Mrozek
3. Przemysław Krajewski