Walka o medale – Karate klub Warszawa Nauka karate dla dzieci, młodzieży, dorosłych

Walka o medale

Walka o medale

kumite kobudo walka bronią szermierka samurajska bojutsu chanbara

Ruszyła akcja WYŚLIJ POLSKĄ DRUŻYNĘ NARODOWĄ NA MISTRZOSTWA ŚWIATA!

Trzej utytułowani zawodnicy sportowej chanbara (spochan) czyli walki na miękką broń, trenujący od lat pod okiem shihana Piotrkowicza także inne japońskie sztuki walki: karate, battodo, kenjutsu, zbierają fundusze w firmie crowdfundingowej na wyjazd do Japonii. Jesienią 2013 odbędą się następne Mistrzostwa Świata Spochan w Tokio. Na poprzednich w listopadzie 2012 r. uczestnicy Wyprawy Szkoły Samurajów do Japonii (w tym dwóch z trzech obecnych reprezentantów spochan)  zdobyli sześć medali indywidualnie  i wywalczyli brązowy medal w walkach drużynowych.

Crowdfunding to finansowanie społecznościowe, więc jeśli poczuwasz się, że należysz  do rodziny Warszawskiego Centrum Karate, pomóż wysłać “Szalone Miecze” z Polski na mistrzostwa świata!

Szczegóły na stronie  społecznościowej Beesfund:

http://www.beesfund.com/projekty/pokaz/129,szalone-miecze—walka-o-medale

Informacje dostępne także na stronie  www.szalonemiecze.pl 

i na Facebook:

https://www.facebook.com/PolishSpochanFightingTeamSupport?ref=hl

Na zdjęciu powyżej reprezentanci Polski w spochan – Szalone Miecze: Michał Piotrkowicz, Michał  Polak, Roman Żuchowicz oraz trener Tomasz Piotrkowicz.

A swoją droga Szkoła Samurajów organizuje znowu wyprawę do Japonii w tym okresie i uczestnicy mogą swoją obecnością wspomóc “Szalone Miecze” na mistrzostwach w Tokio.