Wyniki Warsaw Open 2021 – Karate klub Warszawa Nauka karate dla dzieci, młodzieży, dorosłych

Wyniki Warsaw Open 2021

Wyniki Warsaw Open 2021

Ten ciekawy i udany Turniej (pomimo pandemii, która uniemożliwiła start wielu zawodnikom z naszego Klubu oraz klubów z Polski i zagranicy) odbył się w niedzielę, 28 listopada br.  Organizatorem było Europejskie Stowarzyszenie Budo. Patronatu imprezie udzieliła też Polska Federacja Sztuk i Sportów Walki.

Przed właściwym Turniejem hanshi Tomasz Piotrkowicz 9. dan poprowadził dla zaawansowanych karateka seminarium pod nazwą “Sojikan – kata mistrzowskie i bunkai”.

W zawodach uczestniczyło 66 zawodników i zawodniczek z 7 klubów. Najwięcej zwycięzców było z Warszawskiego Centrum Karate.

Prezentujemy oficjalne wyniki Turnieju, a poniżej kilka zdjęć z tej imprezy. Obszerny fotoreportaż wkrótce!

Wyniki Warsaw Open 2021 – Międzynarodowego Turnieju Sportów Walki

K1   Kumite spochan maluchów (ur. 2014 i młodsi)

  1. Maks Wysiński
  2. Jan Bargieł
  3. Bruno Maya, Marcel Wieczorek, Andrzej Nawara, Bruno Piętka

K2   Kumite spochan dzieci młodszych  (2012 –  2013)

  1. Lilianna Olszyna
  2. Mateusz Sroka
  3. Blanka Hamed, Józefina Kostyra, Weronika Raczyńska, Jakub Podgórski

K3   Kumite karate dzieci średnich (2010 –  2011)

  1. Anastazja Troman
  2. Leon Plichta-Szwarc
  3. Antoni Jarmulski

K4   Kumite karate dzieci starszych (2008 – 2009)

  1. Paweł Mazurowski
  2. Wiktor Figarski
  3. Kalina Węgrzyn

K5   Kumite spochan dzieci (2008 – 2011)

  1. Paweł Mazurowski
  2. Calum Glass-Swaim
  3. Leon Plichta-Szwarc, Szymon Langner, Anastazja Troman, Antoni Jarmulski

K6   Kumite karate juniorów młodszych (2005 – 2007)

  1. Adam Piotrowicz
  2. Jan Ziemiński

K7   Kumite karate juniorów starszych (2002 – 2004)

Nie rozegrano

K8   Kumite spochan juniorów (2002 – 2007)

  1. Michał Smoliński
  2. Tymon Kaszuba
  3. Jan Kochański

K9   Kumite karate juniorek (2002 – 2007)

  1. Gabriela Sroka
  2. Julia Tomaszewska
  3. Kalina Marfiak-Kowalski

K10 Kumite spochan juniorek (2002 – 2009)

  1. Kalina Marfiak-Kowalski
  2. Julia Tomaszewska
  3. Gabriela Srokaa

K11 Kumite karate seniorów waga lekka

  1. Michał Piotrkowicz
  2. Piotr Grabosz
  3. Michał Wojtyczka

K12 Kumite karate seniorów waga ciężka

  1. Sebastian Grel
  2. Denis Medvedev
  3. Jakub Brauer

K13 Kumite spochan choken morote seniorów

  1. Dominik Mieszkowski
  2. Kacper Błachowicz
  3. Adam Pierzchała, Michał Rasztański

K14 Kumite karate seniorek

  1. Klara Kleczkowska
  2. Katarzyna Plichta-Szwarc
  3. Lyuba Sroka

K15 Kumite spochan kodachi seniorek

  1. Katarzyna Plichta-Szwarc
  2. Justyna Cholewiak
  3. Anna Trzcińska

F1   Kata karate dzieci młodszych (ur. 2012 i młodsi)

  1. Alicja Węgrzyn

F2   Kata karate dzieci starszych (2008 – 2011)

  1. Kalina Węgrzyn
  2. Paweł Mazurowski
  3. Szymon Langner, Anastazja Troman

F3   Kata karate juniorów młodszych (2005 – 2007)

  1. Adam Piotrowicz

F4   Kata karate juniorów starszych (2002 – 2004)

  1. Piotr Grabosz

F5   Kata karate juniorek (2002 – 2007)

  1. Gabriela Sroka
  2. Julia Tomaszewska
  3. Kalina Marfiak-Kowalski

F6   Kata karate seniorów

  1. Michał Piotrkowicz
  2. Michał Wojtyczka
  3. Denis Medvedev, Bartłomiej Zaborowski

F7   kata karate seniorek

  1. Dorota Królak
  2. Lyuba Sroka
  3. Katarzyna Plichta-Szwarc

F8  kata kobudo

  1. Krzysztof Jerzykowski
  2. Dariusz Mieszkowski
  3. Remigiusz Pyffel, Dominik Mieszkowski

Z1 submission fighting

  1. Jakub Brauer
  2. Łukasz Michalik
  3. Cezary Czerniakowski, Marcin Nalewajko